Оренда гусеничного екскаватора

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

            Оренда гусеничного экскаватора

Найпоширеніша машина для будівельних робіт нульового циклу - екскаватор. Для проблемної місцевості, де болотиста, піщана місцевість або бездоріжжі незамінними є саме гусеничні екскаватори. Вони стійкі і вантажопідйомні, до того ж мають відмінну маневреність і прохідність.

Оснащені ковшем, ці машини використовуються для виїмки грунту, піску, залізної руди, граніту та інших порід. Також вони часто застосовуються для копання траншей і котлованів. Машини прекрасно справляються з навантаженням сипучих або інших матеріалів в вантажні транспортні засоби (вагони, баржі, самоскиди і т. д.). Підходять екскаватори і для створення насипів і відвалів, облаштування дамб, розчищення територій та інших цілей.

Їх сферу використання можна розширити, використовуючи додаткове навісне обладнання. До таких обладнань відносять гідро молот, кратер, гідро ножиці або спеціальний посилений ковш.

До переліку послуг, що надаються за допомогою екскаватора відносяться:

·        Копання котлованів

·        Риття траншей під комунікації

·        Планування територій

·        Розробка грунту

·        Ландшафтні роботи

·        Вирівнювання земельної ділянки

·        Будівництво споруд та доріг

·        Видобуток корисних копалин

·        Прокладка різного виду комунікацій

·        Меліорація

·        Комунальні роботи

Потужні та надійні гусеничні екскаватори допоможуть Вам виконати роботу навіть на самих слабких грунтах, а високий ряд навісного обладнання зробить діапазон виконуваних робіт надзвичайно широким.
У компанії БМУ-36 можна недорого взяти в оренду гусеничний екскаватор VOLVO-210. З ним Ви зможете кардинально розширити спектр послуг, що надаються і отримувати додатковий прибуток там, де ще вчора це здавалося неможливим. 

Технічні характеристики VOLVO-210:

Маса

22 тони

Ківш об’ємний

Ківш траншейний

Ківш планувальний

1,4 м3

0,7 м

2,5 м, 1,5 м3

Габаритні розміри

9м*3м*2,4

Вантажопідйомність

4 т

Максимальне значення вильоту стріли

10 метрів

Глибина копання

6,5 м

Межа вивантаження по висоті

4,2 метра

Швидкість обертання платформи

11,5 об/хв

Есплуатаційна швидкість

4,5 – 5 км/год

 

VOLVO-210 зарекомендував себе як надійний і невибагливий зразок землерийної техніки. Його популярність продиктована рядом переваг, серед яких: вдосконалена силова установка з великим запасом потужності; оптимізована багаторежимна гідравлічна система; доступність ремонту і діагностики більшості вузлів та механізмів; велика оглядовість кабіни машиніста; можливість монтажу допоміжних підвісних систем; хороші ходові якості; широкий діапазон експлуатаційних режимів; автоматизована система управління.

Основний недолік пов'язаний з транспортуванням подібного роду техніки. Рух екскаваторів по дорогах загального користування не допускається. Через це доводиться вдаватися за допомогою до тралів, що викликає деякі труднощі і затримки в роботі.

Переваги вибору нашої компанії: У нас досвідчені оператори з багаторічним стажем, які виконують роботи будь-якої складності, передбачені для даного виду техніки. Ми виконуємо роботи за доступними цінами. Остаточна ціна може змінюватися в залежності від строка оренди і приємно Вас дивувати своєю доступністю. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта. Роботи виконуємо у будь-яких грунтах, у тому числі і водонасичених, у  важкодоступних, стіснених місцях та схилах.

 

Замовити дзвінок


Обратная связь