Оренда колісного екскаватора

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

            Оренда колісного екскаватора


    Колісні екскаватори є однією з найбільш поширених різновидів екскаваторної техніки. Дані машини відрізняються універсальністю і здатні вирішувати найширший спектр завдань

Колісні екскаватори призначені для виконання різних земляних робіт, розробки грунту, риття котлованів, траншей. Широко використовуються при ремонтних роботах на теплотрасах, водовідводах, в комунальному господарстві. Завдяки пневмоколісному ходу вони можуть пересуватися по дорогах загального користування, вулицях міст, не вдаючись до послуг тралів. Висока транспортна швидкість дозволяє швидко переміщатися з об'єкта на об'єкт в межах населеного пункту, а висока продуктивність робить ще більш привабливими при виконанні не великих обсягів землерийних робіт.

Технічні характеристики екскаваторів можуть значно варіюватися. Найбільш популярні машини масою до 10-12 тонн, що мають обсяг ковша не більше 0,5-0,7 кубометрів. Такі машини відрізняються компактними габаритами і можуть без зусиль працювати в умовах обмеженого простору, а також пересуватися по будь-яких дорогах загального користування. На великих майданчиках досить часто використовуються високопродуктивні моделі масою понад 18-20 тонн. Такі екскаватори оснащуються ковшами об'ємом більше кубометра і можуть застосовуватися при влаштуванні кар'єрів, риття великих траншей і виконанні підготовчих робіт при капітальному будівництві.

Великий ківш JCB-160 за допомогою сильної гідравліки без особливих зусиль вгризається в грунт, знімаючи шар за шаром для завантаження його на самоскиди. На екскаватор замість ковша можлива установка гідромолота для розпушення бетонних перешкод або мерзлих грунтів. Об'ємний ківш робить екскаватор продуктивним на розробці котлованів.

Потужний дизельний двигун, повноповоротна схема, повний привід на 4 колеса, велика глибина копання і об'ємний ківш, забезпечують колісному екскаватору JCB таку ж продуктивність як і у гусеничних екскаваторів аналогічного класу.

Технічні характеристики

 

Вага

16 тон

Об’єм ковша

0,29 - 0,9 м3

Глибина копання

5,6 метрів

Габаритні розміри

9м*2,8м*2,4м 

Гранична висота копання

5,6 метрів

Максимальна висота вивантаження ковша

6,6 метрів

Максимальна досяжність за рівнем грунту

9,3 метра

Компанія БМУ-36 надає колісний екскаватор JCB-160 - середньорозмірний, повноповоротний екскаватор на пневмоколісному шасі здвоєного типу. На ньому встановлено ківш об'ємом 0,9м3. Бренд JCB завоював вдячність на ринку оренди спецтехніки на Україні завдяки безвідмовної роботи вузлів агрегату і продуктивності. У своєму сегменті JCB 160 є одним з найбільш затребуваних і поширених екскаваторів. Ця техніка ідеально підходить в тих роботах, де від машини потрібна велика висота вивантаження і прискорений режим навантаження.

 

 

Замовити дзвінок


Обратная связь