Оренда самосвала

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

 Оренда самосвала

          Самоскидом називається вантажний саморозвантажний автомобіль, напівпричіп або причіп. Подібного роду техніка орієнтована на перевезення сипучих, навалювальних чи інших видів вантажів, придатних для вивантаження, яка здійснюється за допомогою їх перекидання з кузова. Також існують самоскиди, для вивантаження яких застосовується нахил всього автомобіля за допомогою телескопічних підйомників.

Самоскиди класифікуються:

За типом вивантаження (нахилом або примусової)

У напрямку вивантаження (убік, назад)

За типом кузова (бункер, платформа)

Хоча вантажопідйомність самоскида менше, ніж у аналогічної вантажівки з фіксованою вантажною платформою, проте самоскиди вигідні через скорочення часу на розвантаження, але тільки до певної довжини плеча перевезень, при перевищенні якого їх рентабельність швидко падає. Самоскиди розрізняють за способом розвантаження - ззаду, збоку, двостороння і універсальна розвантаження на всі боки.
          Переваги самоскидів для роботи очевидні: машина самостійно виконує розвантажувальні операції, для них не потрібно залучати іншу спецтехніку або робочих; вантажівки можуть працювати в складних, а деякі моделі навіть в екстремальних умовах; можливість перевезення великих обсягів вантажів. Сьогодні складно уявити ефективність бізнес-процесів без використання самоскидів в гірничодобувних, будівельних, сільськогосподарських та інших галузях виробництва.

Залежно від ваги перевезених вантажів, виділяють:

·      Малі (вантажопідйомність до 2 т)

·      Середні (від 2 до 10 т)

·      Важкі (від 10 до 30 т)

·      Надважкі (понад 30 т).

За призначенням самоскиди прийнято розрізняти наступних видів:

1.  кар'єрні моделі використовуються переважно в гірничодобувній промисловості, в цей ряд включені найпотужніші машини, вони прекрасно переміщуються по бездоріжжю, це важка спецтехніка, що витримує значні осьові навантаження;

2.         будівельні машини призначені для загально будівельних та дорожніх робіт, вони переміщують матеріали і вивозять з об'єктів сміття;

3.         для сільськогосподарських робіт використовуються автомобілі, вантажопідйомністю до 10 тон, оскільки їх маршрути часто проходять по бездоріжжю, вони повинні бути мобільними і досить легкими.

Нерідко на самоскиди встановлюється додаткове обладнання, що перетворює їх в багатофункціональну спецтехніку. Наприклад, саморозвантажні машини, обладнані грейфером, можуть не тільки самостійно розвантажуватися, а й виконувати вантажні операції.

Компанія БМУ-36 надає в оренду самоскиди МАЗ 20т.Основні технічні характеристики:

 

Вага

13,5 тон

Вантажопідйомність

До 20 тон

Об’єм кузова

16 м3

Габаритні розміри

7,2м*2,5м*3,1м

 

Переваги:

ü Висока вантажопідйомність. Самоскид здатний перевозити до 20 т вантажу - більше, ніж багато конкурентів. Технічні характеристики МАЗ дозволяють справлятися навіть з найважчими виробничими завданнями.

ü Доступна вартість.

ü Ремонтопридатність. Простота механізмів дозволяє проводити ремонт в короткі терміни. Доступність запчастин ще більше скорочує час на проведення технічного обслуговування і ремонтних робіт.

ü Універсальність. До самоскиду можна приєднати причіп, що дозволяє збільшити обсяг транспортованого вантажу. Також ви можете вибрати модель із заднім і тристороннім розвантаженням.

Замовляючи техніку в компанії БМУ-36 ви можете бути впевненими, що отримаєте техніку вчасно, роботу буде виконано швидко, а ціни будуть лояльними.

Замовити дзвінок


Обратная связь