Оренда автокрана

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

          Оренда автокрана

Для кожного типу будівельних робіт необхідний автокран з певними вантажовисотними параметрами, тому при підборі даної спецтехніки, слід звертати увагу на такі характеристики: вантажопідйомність, довжина стріли і гуська, висота підйому вантажу. Також, при замовленні послуги автокрана, необхідно враховувати: швидкість підйому і посадки вантажу, габаритні розміри автокрана, виліт стріли при максимальній вантажопідйомності, частота обертання і т. д.
Автокрани виконують такі види робіт:

v навантаження і розвантаження важких будматеріалів;

v переміщення різних вантажів;

v укладку елементів фундаменту для подальшого зведення житлових, комерційних або промислових об'єктів;

v підйом палет з цеглою, піноблоками та інше.

Відмітна риса автокрана в його пристрої, наявність базового автомобільного шасі МАЗ, КАМАЗ, УРАЛ, ЗІЛ, КРАЗ або імпортного, на яке монтується кранова установка, що складається з нижньої базової рами з виносними опорами, поворотної платформи, ОПУ, телескопічної стріли, поворотного редуктора, вантажної лебідки. Слід зазначити складний пристрій стріли автокрана, яка по суті є телескопічною вудочкою, здатної висуватися по частинах або одночасно відразу всіма складовими секціями. Завдяки стрілі, ці машини називають телескопічними автокранами.

Двигун шасі при роботі крана установки постійно включений і природно це призводить до значної витрати палива, який може досягати 40 літрів на годину, в залежності від інтенсивності роботи і вантажопідйомності автокрана. Для різних видів автокранів існують обґрунтовані норми витрат палива, згідно з якими і виконуються кранові роботи.

Вантажовисотні характеристики сучасних автокранів досягли своїх меж, які обумовлені характеристиками міцності механічними характеристиками застосовуваних металів для основних металоконструкцій і стрілового обладнання. Сучасні стріли овоїдного профілю дозволили трохи поліпшити показники висоти підйоми і вильоту гака кранових установок.

        Слід зазначити, що кращі автокрани виробляють закордонні компанії, включаючи Китай, які використовують крім високоміцних сталей, ще й найсучасніше обладнання і технології, які і дозволяють досягти фантастичних результатів у боротьбі мінімальної ваги автокрана і максимальної вантажопідйомності. Однак найкращі новинки автокранів дуже дорогі і не завжди їх покупка економічно доцільна.   

    Тому більшість компаній вдаються до оренди автокранів в інших компаній. Компанія БМУ-36 надає в оренду автокран «ИВАНОВЕЦ».

Основні технічні характеристики:

Вага

22 тони

Габаритні розміри

10,9х2,5х3,6 метрів

Довжина стріли

21,7 метрів

Вантажопідйомність

до 25 тон

Швидкість пересування своїм ходом

60 км/год

Максимальна висота підйому гака з подовжувачем

28,2 метра

Наші оператори мають бездоганну підготовку та багаторічний досвід роботи на даному виді техніки, тому зможуть виконати роботи будь-якої складності відповідно до побажань замовника якісно, швидко та з гарантією.Замовити дзвінок


Обратная связь