Оренда екскаватора-навантажувача

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

  Послуги оренди екскаватора навантажувача

 

Екскаватори-навантажувачі це універсальна і незамінна спецтехніка на будівельних майданчиках. Вони об'єднали в собі можливості 2 типів техніки, що дозволяє комплексно підійти до виконання різних робіт.

Ця техніка зазвичай використовується для таких видів робіт:

o  Копання фундаменту. Обережна виїмка грунту для заливки стрічкового фундаменту під будинок може бути виконана за одну робочу зміну невеликим екскаватором навантажувачем в точній відповідності з плануванням і з заданими геометричними параметрами.

o  Прокладка труб і кабелів. Для спорудження та ремонту підземних трубопроводів в містах необхідно проводити акуратну і точну копку траншей. З такою функцією може впоратися тільки компактна легка спецтехніка.

o  Перевезення і планування грунту з його завантаженням і розвантаженням. Будь-які земляні роботи в малих обсягах раціонально проводити із залученням орендованої компактної спецтехніки. Екскаватори з функцією навантажувача, взяті в оренду в нашій компанії, допоможуть розкрити грунт, занурити його в самоскид і після закінчення ремонту або установки комунікацій закопати траншею.

o  Озеленення територій та ландшафтні роботи. Така техніка одночасно справляється з розрівнювання грунту і копкой ям для висадки дерев і чагарникових рослин.

Кожна організація, чия діяльність пов'язана з наданням послуг і виконанням робіт у сфері будівництва, стикається з необхідністю забезпечення будмайданчика спецтехнікою. Однак покупка дорогого устаткування різного функціонального призначення не завжди є доцільною. Пов'язано це з тим, що багато фірм виконують певні роботи періодично. Тому таким організаціям немає сенсу вкладати значні фінансові кошти у формування власного парку автомобілів, який згодом доведеться обслуговувати і утримувати. В даному випадку раціональним і економічно вигідним рішенням стане наймання спецтехніки в оренду.

Компанія БМУ-36 за адекватну ціну надає в оренду екскаватор навантажувач JCB 3CX. Він володіє не тільки високою функціональністю, але і мобільністю, а працездатність і високі характеристики якості вивели його на пік популярності. Серед великої кількості спецтехніки, представленої на сучасному ринку, саме JCB 3CX став одним з найбільш затребуваних.

 Основні технічні характеристики JCB 3CX:

 

Вага

7,5 тон

Задній ківш

0,46 м3

Фронтальний ківш

1,1 м3

Глибина копання

4,3 метра

Висота вигрузки

2,4 метра

Наявність додаткового обладнання

Вила, гідромолот

 

Оренда екскаватора навантажувача від компанії БМУ-36 позбавить Вас від зайвого клопоту, мінімізує фінансові витрати і заощадить Ваш час. Ви отримаєте кваліфіковану консультацію, вчасно виконану роботу з гарантією якості. На даний момент ця послуга вважається найефективнішим і раціональним методом для реалізації різних будівельних заходів на високому рівні якості.

 

Замовити дзвінок


Обратная связь