Розробка котловану

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

         Розробка котловану


          Земляні роботи - це комплекс будівельних робіт, що включає виїмку (розробку) грунту, переміщення його і укладання в певне місце. Процес укладання в ряді випадків супроводжується розрівнюванням і ущільненням ґрунту. Земляні роботи є одним з найважливіших елементів промислового, гідротехнічного, транспортного, житлово-цивільного будівництва. Земляні роботи є одним з найважливіших видів робіт, які проводяться при будівництві будь-якого рівня складності. Їх спектр вкрай широкий. Він включає в себе розробку і риття котлованів, прокладку і риття траншей, розчищення і вивезення грунту та ін. Від того, наскільки оперативно будуть виконані земляні роботи, залежить виконання будівництва об'єкту в заздалегідь визначені терміни. А від того, наскільки грамотно і точно вони будуть виконані, залежить результат всієї будівельної кампанії.

      Самим поширеним видом земляних робіт являється розробка котловану. Зазвичай розробка котловану включає в себе проведення геодезичних робіт, аналіз стану та специфіки грунтів. На цьому, першому етапі особливу увагу варто приділити питанню вивчення наявності або відсутності грунтових вод. Своєчасне їх виявлення допоможе вжити заходів щодо ізоляції фундаментів і стін від вологи, а значить, запобігти їх можливе руйнування.

Коли буде завершено аналіз ґрунту, зазвичай проводять розмітку котловану, розраховуючи його розміри і глибину. Після цього починається безпосереднє риття котловану, найважливіший етап виконання будівельних робіт.

Від якості котловану безпосередньо залежить надійність фундаменту і всіх конструкцій майбутнього об'єкта. Вкрай важливо, щоб риття котлованів проводили висококваліфіковані фахівці, які мають значний досвід виконання подібних земляних робіт з використанням спеціальної техніки.

Сучасна землерийна техніка дає можливість ефективно замінювати працю десятків землекопів, значно прискорювати будівництво.

Котлован риють за допомогою повноповоротних екскаваторів, краще на гусеничному ходу. Поворот платформи на 360⁰ забезпечує машині велику робочу зону, зменшує кількість проходів по дну виїмки. Багато екскаваторів в якості навісного обладнання мають бульдозерний відвал, що підвищує їх функціональність.

      Для вирівнювання застосовують бульдозери, фронтальні навантажувачі. Їх же використовують для зворотної засипки. Зайвий грунт вивозять самоскидами. Оптимальний варіант - КамАЗ або машини з аналогічними характеристиками, які мають достатню вантажопідйомність, маневреність, прохідністю. Не зважаючи на гадану простоту земляного циклу будівництва, необхідний постійний контроль його просування. По-перше, якщо не відстежувати рівень, можна недокопати або перекопати, що загрожує зайвими обсягами, а, значить, витратами. По-друге, завжди існує несподіванка появи джерела, вимитого водою прослою.

Професійна команда компанії БМУ-36 надає свої якісні послуги з виконання земляних робіт будь-якого обсягу та рівня складності.

Звертаючись до нашої компанії, ви можете бути впевненими, що ви отримаєте:

·      Консультацію компетентних фахівців;

·      Великий автопарк різноманітної будівельної техніки;

·      Повний пакет документів;

·      Вигідні ціни на весь спектр послуг.

·      Можливість подати заявку віддалено, не відволікаючись від робочого процесу або щоденних завдань;

·      Можливість обирати час і день проведення земельних заходів;

Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє розробити унікальний проект, який буде повністю відповідати побажанням замовника, дозволить оптимізувати витрати, збалансувати логістичну систему і прискорити темпи виконання замовлення. Завжди враховується можливість обмеженості будівельного майданчика і підбирається відповідний вид техніки і тип майбутнього котловану. 

Замовити дзвінок


Обратная связь