Розробка траншей

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

         Розробка траншей

Траншеєю називається відкрита виїмка в грунті прямокутної або трапецієподібної форми, протяжність якої залежить від її призначення і може становити від декількох метрів (наприклад, для підключення водопроводу до приватного будинку) до багатьох сотень кілометрів (прикладом можуть служити траншеї, призначені для прокладки газопроводів).
          При розробці траншей проводиться такий комплекс робіт:

·      виїмка грунту;

·      вивантаження грунту на край (бровку) траншеї або навантаження в транспортний засіб;

·      вирівнювання укосів;

·      підчищення днища;

·      кріплення стінок;

·      зворотна засипка

Розробка траншей і котлованів може вестися ручним або (що набагато краще) механізованим способом. Розробка траншеї вручну проводиться при невеликих обсягах робіт (найчастіше в приватному будівництві) або в особливих умовах, коли застосування техніки неможливо з яких-небудь причин, наприклад, через нестачу місця для її маневрів. Перед початком робіт місця розробки траншей захищають від поверхневих вод, влаштовуючи для їх відводу спеціальні обвалування і водовідвідні канали. Розробка траншей починається з найнижчої позначки. Робиться це для збору і відводу грунтових вод. Зміцнення стін траншеї проводиться відразу ж після виїмки грунту. Найбільш поширеною є розробка траншей одноківшевим екскаватором.
      Компанія «БМУ-36» пропонує послуги з копання траншей міні-екскаватором. Прокладка траншей великим будівельним екскаватором неефективна - через великий ківш виймається значний обсяг землі, траншея виходить дуже широка і в подальшому, залежно від призначення траншеї знадобиться більше піску, щебню та іншого матеріалу для підкладки, який можна значно скоротити. Тому для цього потрібна спеціальна техніка для риття траншей - міні-екскаватор з траншейним, відповідно невеликим ковшем.
       Прокладка  траншей є особливою областю будівництва, що вимагає певних знань, навичок, досвіду і обладнання.  Наша компанія має все необхідне, а саме спеціальну будівельну техніку та досвідчених операторів  для проведення копки траншей, а тому ми готові запропонувати своїм клієнтам виконання повного спектру робіт з гарантією якості.
      Необхідно вам викопати траншею для прокладки проводів, телефонних або локальних комп'ютерних мереж, проведення оптичного кабелю або домофонної мережі - ми готові в будь-який момент прийти на допомогу. Для того, щоб замовити копку траншей, досить зв'язатися з фахівцями нашої компанії,  які попередньо проведуть діагностику місцевості і виконають роботи в зазначені терміни за лояльними цінами. Вони впораються з завданням будь-якої складності. 

Замовити дзвінок


Обратная связь