Переміщення та вивіз грунту

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

        Переміщення та вивіз ґрунту

При благоустрою територій, земляних робіт та будівництві забудовники часто задаються питанням, як правильно перемістити та утилізувати викопаний грунт. При будівництві, після риття передбачених проектом траншей і котлованів під фундаменти будівель та комунікаційних тунелів, накопичується багато викопаної землі, зберігання якої на території неможливо. Для цього необхідно мати значний парк спецтехніки, утримання якого часто просто не вигідно компанії - забудовнику. Кращий варіант залучити спеціалізовану компанію, таку як наша - ТОВ «БМУ-36».
      Принципом нашої компанії з переміщення, вивезення та утилізації ґрунту є - безперервність і надійність виконуваних робіт. Переміщення та вивіз грунту в нашій компанії це відпрацьований роками чітко організований процес. Ми маємо в своєму розпорядженні великий парк власної спецтехніки, що дозволяє вирішувати питання комплексно - в мінімальний час і з мінімальними витратами для Вас.
      Зберігання грунту на будівельному майданчику ускладнює весь процес будівництва: захаращує майданчик, забруднює прилеглу територію і в кінцевому підсумку може спровокувати перевірку правоохоронними органами та екологічних інспекторів. Тому так важливо вчасно вивезти грунт за межі будівництва.
         Ціна на вивезення грунту розраховується для кожного об'єкта індивідуально і залежить від:

-       Обсягу грунту, що потрібно вивезти;

-       Віддаленості будівельного майданчика від полігону для утилізації ґрунту;

-       Часу, протягом якого грунт повинен бути вивезений з майданчика;

-       Методів розробки котловану і навантаження грунту.

Переваги вибору нашої компанії:

1.     Ми дотримуємося законодавства щодо вивезення, переміщенні і утилізації ґрунту.

2.     Використання на об'єкті тільки надійної і сучасної будівельної техніки і самоскидів.

3.     Ми працюємо по всій території України, здебільшого в Києві та Київській області.

4.     Досвід і професіоналізм - досвідчені співробітники ТОВ «БМУ-36» допоможуть Вам уникнути проблем і втрат при виробництві земляних робіт, вивезення та утилізації ґрунту.

5.    Відповідальність - ми гарантуємо виконання взятих на себе зобов'язань, надаємо цілодобову підтримку об'єкта в рішенні будь-якої складної або нестандартної ситуації.

Замовити дзвінок


Обратная связь