Асфальтування доріг

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Асфальтування доріг.

Одним із важливих елементів благоустрою є асфальтування доріг. Зараз неможливо побачити хоч одну вулицю чи провулок без асфальтованої дороги. Це найпоширеніший вид покриття доріг в усьому світі. Асфальт – ідеальний матеріал для покриття доріг та тротуарів, воно виходить рівним, легко піддається розмітці, з низьким рівнем шуму, завдяки чому на ньому зручніше їздити не лише машинам по дорозі, а й велосипедами та роликами по тротуарі, що є надзвичайно важливим для прибудинкових територій. Але часто непрофесійне асфальтування з недотриманням технологій укладання або використання неякісних матеріалів  призводить до швидкого руйнування доріг, утворення ям та тріщин.

Асфальтування доріг – послуга, яка буде корисна домовласникам і підприємствам, жителям міст і сіл. Асфальтування передбачає комплекс складних процедур, кожен етап якого вимагає якісного виконання. Тоді дорожнє полотно в результаті вийде надійним і рівним.

         


Процес будівництва дороги можна поділити на такі етапи:

·              Проведення підготовчих робіт, що включає в себе очищення території, можливо вирубку дерев та корчування пнів, знищення споруд і т.д.

·               Проведення земляних робіт. На цьому етапі відбувається риття котлованів, глибина яких залежить від планованого навантаження та призначення майбутньої дороги (чим більше навантаження, тим більше шарів буде містити дорога, тим глибший котлован), вивезення або доставка ґрунту, доставка піску та гравію, можливе також спорудження насипів. Також часто на цьому етапі відбувається будівництво каналізації або перекладка вже існуючого трубо­проводу чи інших комунікацій, які потрапляють в зону будівельних робіт.

·              Створення дорожнього полотна. Цей етап найбільш трудомісткий і відповідальний, адже від нього залежить якість майбутньої дороги. Починається він з утрамбування дна котловану та створення шару основи. Цей шар в основному складається з щебеню різного розміру, причому щебінь більшого розміру дається вниз, а поверх нього дрібніший. Шар щебеню також достатньо утрамбовується, а іноді і заливається гарячим бітумом чи рідким цементом. Якщо на дорогу передбачається велике навантаження, то таких шарів робиться декілька, кожен з яких достатньо утрамбовується, але зазвичай вистачає і одного. На нижній шар основи наноситься верхній шар з литого асфальту, щебеню з бітумом, гравію, бетону чи асфальтобетону, який є поєднанням щебеню, кам'яної муки, піску і бітуму.

·            Благоустрій навколишньої території , що включає нанесення розмітки, установку дорожніх знаків, бордюрів, водостоків і т.д.

Будівництво дороги, як і будь-яке будівництво, є технічно складним процесом, тому дуже важливо, щоб ним займалися досвідчені люди, адже лише вони зможуть гарантувати якість своєї роботи. Саме такі спеціалісти БМУ-36 займаються асфальтуванням доріг. Вони виконають свою роботу швидко та якісно, тому ми економимо вам час, гроші та нерви. Перевагою вибору нашої компанії буде також те, що ми зможемо проконсультувати, спланувати та підібрати найякісніші матеріали та використовувати сучасну та ефективну техніку. 

Замовити дзвінок


Обратная связь