Мощення доріг

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Мощення доріг

   Одним із найважливіших елементів благоустрою є мощення доріг. Ще в античності для зручності пересування дорогами вигадали мостити дороги каменем. Таким чином дорога не заростала рослинами, а у дощ волога земля не заважала йти чи їхати.

   Зараз для благоустрою доріг, пішохідних доріжок і майданчиків використовується біля двох десятків видів покриття. Вони розподіляються на природні та штучні.
    Використовують різновиди природного каменю, м’які матеріали(галька, щебінь, пісок) доцільні для створення насипних доріжок між квітниками. В наш час поширене покриття з бутового каменю, клінкерної цегли, бетонних плит і дерев’яних стилів (шашок). А також такий вид твердого покриття як тротуарна плитка (бетонна чи керамічна), що використовується для мощення садових доріжок, доріг, що проходять через парадну частину і майданчиків для відпочинку. Велика кількість різноманітних фактур і кольорів дає змогу створити унікальний живий простір і задовольнити будь-які потреби замовника.

     Компанія БМУ-36  має великий досвід у мощенні доріг завдяки досвідченим спеціалістам, які можуть виконувати роботи різної складності та масштабу.

     Звернувшись до нашої компанії, ви зможете отримати:

·       Кваліфіковану консультацію по благоустрою та мощенню доріг

·       Швидке та якісне виконання вимог по замовленню робіт

·       Якісний та ефективний підбір сертифікованих матеріалів

·       Виконання робіт із чітким дотриманням схем та планів

·       Виконання повного комплексу робіт, починаючи із проектної документації, закінчуючи укладанням доріг

·       Використання новітніх технологій та сучасного обладнання.


 

Замовити дзвінок


Обратная связь