Створення проекту на проведення демонтажних робіт

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

   Створення проекту на проведення демонтажних робіт

Проект організації робіт по знесенню або демонтажу об'єктів капітального будівництва - це розділ проектної документації, в якому в детальному вигляді вирішуються питання ефективної організації робіт по знесенню (демонтажу) об'єкта або частини об'єкта капітального будівництва.

У текстовій частині проекта міститься інформація про причини демонтажу, перелік будівель і споруд, що підлягають знесенню, перелік заходів щодо виведення з експлуатації будівель і споруд, перелік заходів щодо забезпечення захисту ліквідованих будівель і споруд від проникнення людей і тварин в небезпечну зону, ймовірність пошкодження інженерної інфраструктури, методи захисту інженерно-технічних мереж, рішення з вивезення та утилізації відходів і т. д.

В графічній частині міститься план земельної ділянки із зазначенням місця розміщення об'єкта, що необхідно знести, інженерно-технічних мереж, небезпечних зон в період зносу, місць складання розібраних матеріалів, креслення захисних пристроїв інженерної інфраструктури та підземних комунікацій, технологічні карти-схеми послідовності знесення (демонтажу).Основні складності при проектуванні пов'язані із забезпеченням належної безпеки людей, майна та навколишнього середовища, вибором оптимального варіанта розбирання або ліквідації будівлі. Проблеми можуть полягати:

· в щільності міської забудови, при якій складно велику зону для ведення робіт, розміщення техніки і захисних огороджень;

· в забезпеченні збереження довколишніх об'єктів і ділянок, санітарних та інших охоронних зон;

· в необхідності організувати роботи з дотриманням санітарно-гігієнічних і екологічних норм населених пунктів (наприклад, за показниками тиші, при забрудненні будівельним сміттям зелених насаджень і т. д.);

· в необхідності зберегти працездатність інженерних та інших комунікацій на ділянці;

· в організації швидкого вивезення відходів і будівельного сміття з площ загального користування.

Проектування демонтажу або знесення здійснюється за іншими правилами, ніж зведення або реконструкція. Тому і проектувальник повинен мати досвід оформлення документації саме в зазначеній сфері. Неякісний або "сирий" проект спричинить додаткові витрати, необхідність виконання повторних робіт, штрафні санкції від держави.

Звертайтеся в компанію БМУ-36, якщо вам потрібна гарантія якості при розробці проектної документації, суворе дотримання будівельних норм, правил безпеки. Ми завжди враховуємо технічні та економічні інтереси, можливості замовника. Тому буде запропонований найбільш вигідний і ефективний варіант демонтажу або знесення, без непотрібних додаткових витрат або затягування термінів виконання робіт.

 

Замовити дзвінок


Обратная связь