Допомога з оформлення дозволів на проведення демонтажних робіт

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Допомога в оформленні дозволів на проведення демонтажних робіт  

У діючій нормативно-технічної документації поняття "знесення будівлі" відсутня. Демонтаж існуючих будівель і споруд розглядається як один з видів будівельних робіт. В зв'язку з цим процедура отримання дозволу на знесення будівлі аналогічна отриманню дозволу на будівництво. Для знесення будівлі необхідно розробити проектну документацію, отримати різні дозволи, узгодження, пройти експертизи.

Всі ці документи необхідно буде додати до заяви при отриманні дозволу на знесення будівлі. Для полегшення процедури отримання дозволу і скорочення термінів проектних робіт рекомендується скористатися послугами технічного замовника будівництва або технічного супроводу розробки проектної документації.

Отримання дозволу, як правило, складається з декількох етапів:

Підготовка проекту. У проекті обов'язково необхідно вказати всі деталі процесу знесення будівлі. У проектній документації повинен входити пакет паперів з технічною інформацією, в якій покроково розписаний процес демонтажу.
   
Узгодження переселення мешканців, які проживають в будинку. Всі подробиці повинні бути зафіксовані на папері з урахуванням діючої законодавчої бази.

Контроль за виселенням. Тільки після того, як всі мешканці та організації будуть переміщені з будівлі, можна приступати до подальших етапів.

Підготовка простору. Так як на територіях найчастіше бувають додаткові приміщення і об'єкти, то перш ніж приступити до демонтажу потрібно розчистити майданчик, звести огорожу, повісити попереджувальні таблички і т. д.

Відключиться від підведених комунікацій. Для виконання цього етапу залучаються певні служби, які виконують всі зазначені роботи. Кожна дія має бути погодженою і погоджено з відповідальними особами компаній.

Контроль за роботою відповідальних служб. Так як скрізь є людський фактор, то дуже важливо стежити за всіма етапами робіт.

Всі люди, які причетні до знесення будівлі, повинні мати пакет документів, що підтверджують законність проведення демонтажу.

  


Демонтаж будівлі будь-якої складності - це великий дорогий, і часто небезпечний проект. У ньому обов'язково все до дрібниць повинно бути враховано і задокументовано. Роботи ведуться тільки згідно підготовленим проектним документам. Тому складання комплекту документації на знесення є важливою частиною демонтажу.

У проведенні подібних робіт ми накопичили чималий досвід і можемо з впевненістю гарантувати, що результат буде позитивним і здійснений швидко.

 

 

Замовити дзвінок


Обратная связь