Монтаж тимчасових огорож на будівельному майданчику

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

      Монтаж тимчасових огорож на будівельній площадці

Будівельний майданчик - місце підвищеної небезпеки для здоров'я і життя людини. Ділянки, на яких виконуються будівельні роботи, в обов'язковому порядку повинні бути обнесені тимчасовим парканом, що представляє собою зведену по периметру захисну конструкцію.

Навіть якщо на перший погляд на майданчику немає нічого привабливого для любителів предметів, що «криво лежать» або ж там неможливо щось пошкодити, установка огорожі необхідна згідно з вимогами техніки безпеки.

Будівництво будь-яких об'єктів або ї демонтаж, починається з облаштування тимчасового огородження, покликаного попередити людей про проведення робіт із застосуванням великогабаритної великовагової та великогабаритної техніки, перешкодити проникненню сторонніх осіб на будівельний майданчик, захистити людей, що проходять поруч від ймовірного травматизму.

Поки ведуться роботи, в будь-який момент може знадобитися можливість під'їзду техніки зі зручною боку, паркан може бути зачеплений краном або вантажівкою, тому тимчасовий паркан - найбільш підходящий варіант.

Огороджувальні споруди повинні виконуватися відповідно до вимог ДСТУ. Необхідно обов'язково передбачити облаштування воріт для під'їзду будівельної техніки, а також хвіртки для входу і виходу персоналу.


 


Конструкція тимчасового паркану повинна бути збірно-розбірною, для з'єднання потрібно застосовувати уніфіковані деталі. Установка і демонтаж конструкцій повинні здійснюватися легко і займати мінімум часу.

За призначенням паркани навколо майданчиків, на яких ведуться будівельні або демонтажні роботи, бувають:

ü сигнальними - візуально позначають межі зони підвищеної небезпеки. Представлені вони спеціальною стрічкою, закріпленою між штирями, забитими в землю;

ü захисними - дозволяють уникнути можливих травм. До них належить фасадна сітка, яка вловлює все, що падає з будівельних зон;

ü охоронними - метою встановлення яких є недопуск на будмайданчик сторонніх осіб. Вони являють собою паркани, споруджені з різних матеріалів.

За складністю споруди огорожі будівельних майданчиків можуть бути:

ü стандартними - прості конструкції у вигляді стінки;

ü з додатковими деталями - паркани, укомплектовані козирками, тротуарами, підкосами, поручнями.

Зазвичай, якщо будівництво розрахована на короткий час, оптимальним варіантом буде установка стандартного загородження, яке обійдеться недорого.
        Статистика нещасних випадків на будівництві говорить про те, що до питань техніки безпеки слід підходити серйозно. Установка тимчасового огородження зберігає життя перехожих і забезпечує захист самої ділянки, на якому ведуться роботи. Орієнтуючись на тип будівництва, керівники віддають наказ на монтаж захисно-охоронних конструкцій або найпростіших, але надійно виконують свої функції огорож.

Компанія БМУ-36 виконує монтаж будь-яких тимчасових огорож в найкоротші строки та з гарантією якості.

 

 

Замовити дзвінок


Обратная связь