Встановлення шпунтових кріплень стінок котлованів

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Встановлення шпунтових кріплень стінок котловану

Одна з найбільш складних будівельних завдань нульового циклу – розробка глибоких котлованів. Підземне будівництво в умовах щільної міської забудови, на пористих грунтах і грунтах з високим заляганням грунтових вод вимагає знання і застосування як традиційних, так і актуальних наукоємних геомеханічних рішень і технологій. Якщо грунти водонасичені, то для огорожі котловану широко використовуються металеві шпунти з поперечним перерізом у формі U, Z або H. Також широко застосовують шпунтові огорожі котлованів зі сталевої труби різного перерізу з пристроєм забирки для запобігання обвалення стін котловану. Правильно виконаний розрахунок і проект шпунтової огорожі гарантують, що при виконанні робіт не відбудеться завалювання стінок котловану, ненормативна осада існуючих будівель і споруд навколишньої забудови, а будівельний майданчик буде надійно захищений від проникнення води.   Є кілька видів кріплення котловану:

1.  незалежні шпунтові стінки - тільки самі шпунти, без додаткових підсилюючих конструкцій. Їх стійкість забезпечується за рахунок опору грунту. Найчастіше цей спосіб застосовується при влаштуванні котловану в високощільному грунті;

2.  з обв'язувальними поясами - горизонтальними елементами (двутаврами, швелерами), прикріпленими до шпунтів по всьому периметру огорожі. Кількість поясів залежить від глибини котловану. Як правило, при кріпленні стінки обв'язувальний пояс поєднується з розпірками або анкерами;

3. з поперечними розпірками. Між ворогуючими стінками горизонтально встановлені розпірні металеві труби. Вертикальних опор немає. Спосіб підходить для траншей і вузьких (до 20 м) котлованів великої глибини. Недолік такого кріплення - воно скорочує робочий простір в котловані;

4.  посилені анкерними палями: гвинтові палі занурюються в грунт в 5 метрах від стінок з зразковим кроком 3-4 метра, шпунти з'єднуються з палями сталевими тросами.
Занурення шпунта може здійснюватися із застосуванням декількох технологій, для реалізації яких використовуються різні види спецтехніки.

- Ударне забивання;

- Вібраційне занурення;

- Статичне вдавлення.

Для статичного занурення шпунта залучаються мобільні вдавлюючі установки, обладнані гідравлічним вузлом, який стискає шпунт і переміщається в низ по направляючим рамам, тим самим занурюючи його в грунт.

Для ударного і вібраційного занурення застосовуються копрові машини - установки на колісній або гусеничній базі. При реалізації технології ударного забивання, копри комплектуються віброзанурювачами.


Переваги вибору компанії БМУ-36:

1.    Ми проводимо роботи в суворій відповідності з діючими будівельними нормативами;

2.    Маємо допуск до робіт на об'єктах підвищеної відповідальності;

3.    Маємо широкий парк сучасної спецтехніки;

4.    Працюємо в різних формах співпраці;

5.    Маємо кваліфікований персонал;

6.    Маємо можливість виїзду в будь-який регіон України;

7.    Виконуємо роботи в швидкі терміни за низькими ціни з гарантією на виконані роботи.

Замовити дзвінок


Обратная связь