Влаштування шпунта Ларсена

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

    Влаштування шпунта Ларсена

Кращим способом захистити котлован на будмайданчику від зсувів і води, або, навпаки, зміцнити берега водойми є занурення шпунта Ларсена.
         
Шпунт Ларсена - металевий профіль, що представляє собою жолоб c закругленими краями бічних стінок (пазами) або замками. Шпунт є виробом гарячого прокату, отримане зі сталі з високим вмістом вуглецю. Форма профілю в поперечному перерізі нагадує корито з краями, оснащеними замками - вони дозволяють закріплювати вироби між собою при установці вертикальних огороджувальних конструкцій, наприклад, опорних стінок.
         
Сфера шпунта Ларсена досить обширна. Даний металопрокат затребуваний як в житловому і промисловому будівництві, так і при проведенні гідротехнічних і інженерних робіт.

         
Серед основних областей використання шпунтового металопрокату виділимо:

·    Зміцнення стінок котлованів і траншей на етапі нульового циклу робіт в наземному будівництві.

·    Встановлення шпунтової стінки, що виконує відгороджувальну функцію, яка перешкоджає обвалам ґрунту на дно котловану, що особливо важливо при розробці грунту на велику глибину;

·    Захист котлованів від заповнення грунтовими водами - огорожа з шпунта Ларсена повністю герметично, воно не пропускає воду навіть при сильному тиску зустрічного потоку;

·    Облаштування причалів, шлюзів, дамб, гребель і грунтових колекторів для зберігання рідких промислових відходів;

·    Зміцнення стін автодорожних і залізничних тунелів;

·    Зміцнення набережних і берегових ліній від розмивання.

Для занурення шпунта Ларсена залучаються копрові установки, обладнані навісними дизельними молотами або віброзанурювачами. Найбільш поширена ударне забивання шпунта, яке здійснюється дизельними або гідравлічними молотами. Забивка шпунта за допомогою молотів - сама швидко реалізована і дешева в фінансовому плані технологія його занурення, проте на її застосування накладається ряд обмежень - забивати шпунт не можна в умовах щільної міської забудови через деструктивний вплив процесу забивання на фундаменти поруч розташованих будинків.

У дизельних молотів конструкція ударної частини опускається у вільному падінні, а її підняття здійснюється за рахунок детонації паливної суміші в камері згоряння, енергія від якої підкидає бойок вгору.

Гідромолоти є більш досконалим класом обладнання, пересування їх ударної частини контролюється як при піднятті, так і при падінні, що дозволяє з високою точністю регулювати силу забивання.

При використанні вібраційних механізмів шпунт занурюється в грунт за рахунок низькоамплітудних коливань, під впливом яких грунт під шпунтами розущільнює і профіль опускається під своєю вагою і масою віброзанурювача.

Вдавлювання шпунта Ларсена - одна з найбільш сприятливих технологій його занурення. При її реалізації на фундаменти ближніх будівель не передаються динамічні навантаження, які виникають в процесі роботи молотів, і не відбувається розущільнення грунту, що властиво при віброзануренні. Також вдавлення дозволяє здійснити максимально точну стиковку замків шпунта, оскільки занурення профілю здійснюється плавно, без різких ударних навантажень.

Наші фахівці мають достатній досвід забивання шпунта будь-якого типу і для будь-яких цілей. Ми гарантуємо точне, швидке і професійне виконання робіт з урахуванням індивідуальних побажань замовника. В наявності компанії - будь-які наявні на ринку види профілю і сучасна техніка для пристрою шпунтового огорожі за прийнятними цінами.

Замовити дзвінок


Обратная связь