Пісок

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

   Пісок - один з основних будівельних матеріалів, який використовується практично на всіх етапах будівництва будівель та доріг. Жодна споруда не обходиться без його використання. Перед продажем пісок проходить через кілька рівнів очищення, що покращує його властивості та позбавляє зайвого сміття. Зазвичай, пісок має круглу форму, а ось його колір може змінюватись, проте на властивості піску колір не впливає.

          Основне місце видобутку піску - кар'єри та природні водойми. Залежно від виду пісок можуть додатково промивати та просівати, щоб отримати матеріал для певної сфери застосування та з набором індивідуальних характеристик.
          Природний пісок буває 5 основних видів:

·                 кар'єрний (овражний),

·                 річковий,

·                 будівельний,

·                 сіяний,

·                 митий.

В окрему групу виділяють піскогрунт, який є сумішшю піску та ґрунту в пропорції 50/50. Основна характеристика піску, що багато в чому визначає його якість, - модуль крупності в міліметрах. У великого піску цей показник перевищує 2,5 мм, у середнього становить 2–2,5 мм, у дрібного – 1,5–2 мм, у дуже дрібного – 1–1,5 мм. У будівельних пісків ця характеристика варіюється від 1,5 до 1,8 мм.

За своєю суттю та характеристиками, кар'єрний пісок особливо не відрізняється від річкового піску. Вся різниця у способах видобутку піску. Наприклад, річковий пісок видобувають із русла річки, тому він чистий і не містить різних домішок та глини. Кар'єрний пісок видобувають із піщаних кар'єрів, де він не проходить жодної обробки. Якщо кар'єрний пісок піддається промиванню, він називатиметься намивним чи митим піском.        

 Кар'єрний пісок містить у своєму складі велику кількість пилу, глини та інших домішок. З такого матеріалу не можна отримати міцний бетон, який відрізняється високою якістю. Якщо потрібно робити будівельний мур, то не бажано використовувати кар'єрний пісок. Інша справа штукатурні роботи, для яких, якнайкраще підійде саме кар'єрний пісок. Є способи очистити кар'єрний пісок від домішок. Для цього використовують технологію промивання. Кар'єрний митий пісок використовується при виробництві виробів із заліза та бетону. Такий пісок повинен містити високий модуль крупності, зокрема від 2, 3 до 2,8. З такими показниками кар'єрний пісок називають крупнозернистим. Через те, що для отримання такого високоякісного піску доводиться витрачати багато коштів на технологічну обробку, ціна буде високою. Звичайно, якість буде такою ж високою. І тут ціна відповідає якості.

Річковий пісок — найчистіший вид піску, який цінується значно вище за кар'єрний і навіть митий. Використовується він у будівництві, укладанні доріг та аеродромів, у ландшафтному дизайні та для організації дитячих ігрових зон. Річковий пісок видобувають у руслах рік при створенні піщаних родовищ.Процес очищення річкового піску відбувається природним шляхом - постійним рухом води з маси піску вимиваються сторонні домішки. Саме тому річковому піску довіряють найвідповідальніші будівельні та дорожні компанії, а також бетонні заводи. Відмінні характеристики, мінімальний вміст глини та коефіцієнт фільтрації до 12 м пояснюють досить високу ціну на річковий пісок. Але вона виправдана та повністю окупає себе за рахунок довговічності готових виробів на основі цього піску – фундаменту, дорожнього полотна, дренажної системи та ін.

Будівельний пісок - це природний кар'єрний пісок, який є незамінним для всіх етапів будівництва: приватного, цивільного, промислового, дорожнього. Вважається універсальним сипучим будматеріалом.

Сіяний пісок – різновид кар'єрного піску, який додатково просіяли та очистили від домішок: глини, суглинку, гравію. Чистий сіяний пісок є незамінним для штукатурних робіт, при виготовленні фундаменту, асфальтобетонних сумішей та розчину для кладки цегли або навіть плитки.

Митий пісок - схожий за своїми характеристиками та сферою застосування з річковим піском, але відрізняється способом видобутку. Митий пісок добувають на кар'єрах, а потім промивають спеціальним обладнанням для видалення глини, частинок пилу, гравію та інших домішок. Використовується цей вид піску в основному для виробництва бетону, цементних та штукатурних сумішей.

Компанія «БМУ-36» пропонує свої послуги з доставки піску та піщаних сумішей за вигідними цінами. Цей сипучий матеріал необхідний у ході оздоблювальних робіт, при виробництві бетону, сухих сумішей та розчинів, його використовують у дорожніх роботах та при встановленні дренажних систем та фільтрів. Ціна на пісок будівельний залежить від обсягу, товару і від територіального розташування Вашого будівельного об'єкта. Мінімальні обсяги та умови доставки будівельного піску уточнюйте у менеджерів компанії "БМУ-36".

Замовити дзвінок


Обратная связь