Зварювальні роботи

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Зварювальні роботи

 

Зварювальні роботи - невід'ємна частина будівництва та монтажу, демонтажу різних об'єктів. Наприклад, вони проводяться при прокладці, заміні і ремонту трубопроводів. Такі роботи можуть виконувати тільки фахівці з відповідною освітою, які володіють потрібними знаннями і вміннями. Якісні послуги зварника не втрачають актуальності багато десятиліть, завдяки отриманню за допомогою зварювання міцного з'єднання металевих конструкцій, необхідних практично у всіх сферах життєдіяльності людини.  Від надійності зварювання в першу чергу залежить термін служби і безпеку металоконструкцій. На сьогоднішній день це найпоширеніший вид з'єднання елементів з металу.

Сварка досить економічна і забирає зовсім небагато часу в порівнянні з використанням клепаних з'єднань. Подібні показники досягаються за рахунок:

-    Зменшення маси сполучних елементів, так як на зварювальний шов доводиться не більше 1,5% від загальної ваги металоконструкції.

-     Відсутність необхідності робити отвори.

-     Зменшення кількості або повної відсутності допоміжних елементів.
  Ось чому зварні з'єднання в багатьох випадках вже витіснили заклепочні. Часом зварні конструкції навіть замінюють вироби, виконані методом лиття або кування. Все тому, що зварювальні роботи в наш високотехнологічний вік оптимізуються і удосконалюються. З'являються нові методи зварювання і обладнання. Фахівці компанії БМУ-36 йдуть в ногу з часом, а це значить, що при реалізації проектів різної складності ми застосовуємо тільки сучасну техніку і методики.


Переваги вибору БМУ-36:

1.  Ми надаємо безкоштовну консультацію та огляд спеціаліста на об’єкті;

2.  Супровід із звітуванням на всіх етапах;

3.  Індивідуальний підхід до кожного клієнта з урахуванням всіх побажань. Ми можемо виготовити стандартну конструкцію або ж зробити її по вашому проекту.

4.  Фіксована ціна. Ви платите тільки ту суму, яка вказана в договорі. Договір укладається тільки після узгодження проекту або ескізу.

5.  Кваліфіковані робітники, справжні професіонали своєї справи.

6.  Виконання робіт якісно і в стислі терміни, що вказуються в договорі і обговорюються з замовником.

  Якщо Ви довірили зварювання нам, можете не сумніватися - вона відповідає всім необхідним нормам і технічним умовам. Зварювальники працюють з заготовками різних конфігурацій. Вони виконують підготовку деталей, що з'єднуються, зачистку зварних швів, заварювання раковин і тріщин в елементах, різання металу та інші завдання.

Доцільність зварювальних робіт визначається в кожному випадку індивідуально з урахуванням особливостей зведених конструкцій, оптимізації технологічного процесу і фінансових розрахунків.

Замовити дзвінок


Обратная связь