Чистка озер та каналів

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

              Чистка озер та каналів

Будь-яка водойма, навіть побудована руками людини, є живою екосистемою, якої властиво з часом старіти, накопичуючи в руслі продукти життєдіяльності мікроорганізмів, рослин і тварин, які осідають на дні у вигляді мулу, різного роду твердого сміття, що утворюється в результаті господарської діяльності та рідких промислових відходів, що виявляються в воді. Природне і антропогенне забруднення завдає шкоди функціональності: зменшує глибину, перешкоджає судноплавству, знижує обсяг води, що пропускається через отвір, сприяє розвитку в воді патогенних мікроорганізмів, що згубно позначається на стані водної флори і фауни, створює небезпеку отруєння або зараження інфекційними хворобами для людей і тварин, що використовують забруднену воду. Ці проблеми вирішуються періодичними роботами з очищення озер та каналів - русла і берегів.
      
При інтенсивному використанні водовідводів природне накопичення забруднень на дні вимагає очищення раз в 3-5 років. Послуги очищення каналів та озер від забруднення можуть поєднуватися такими видами робіт як:  поглиблення дна, проведення очищення поверхні від водної рослинності, зміцнення та розширення, берегів, що значно полегшує експлуатацію в майбутньому.
      Компанія БМУ-36 виконує широкий спектр послуг по очищенню озер та каналів не лише в Києві та області, а й по всій Україні. Співпраця з нами дає масу переваг, адже ми:

ü здійснюємо всі роботи на бездоганному рівні,

ü оперативно виконуємо роботи в строк,

ü маємо виключно висококваліфікованих фахівців,

ü виконуємо найширший спектр послуг,

ü виконуємо роботи починаючи від проектування і закінчуючи виконанням всього комплексу робіт під ключ.

Замовити дзвінок


Обратная связь