Розкривні роботи

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

        Розкривні роботи

Розкривні роботи — відкриті гірничі роботи з виймання та переміщення порід (розкриву), що покривають і містять корисну копалину, з метою підготовки її запасів до виймання; включають процеси підготовки скельних порід до виїмки, виймально-вантажні роботи, транспортування і відвалоутворення.
         Розкривні роботи включають ряд технологічних процесів, що здійснюються в певній послідовності:

1.    підготовку порід до виїмки;

2.    виймальних-навантажувальні роботи;

3.    транспортування;

4.    відвалоутворення.

У підготовку розкривних порід до виїмки входять запобігання м'яких гірських порід від промерзання, їх відтавання, розпушення (дроблення) скельних гірських порід, що може здійснюватися буропідривним, механічним, фізичним (струмами високої і низької частоти, терморуйнування) і хімічними способами. Виїмка і навантаження розпушених порід проводиться землерийними машинами (екскаваторами, скреперами, бульдозерами) або навантажувачами циклічної дії. Транспортування породи здійснюється кар'єрним, автомобільним, залізо-дорожнім і конвеєрним транспортом.
     Розкривні породи зазвичай не містять будь-яких цінних компонентів, а тому вони сміливо видаляються у внутрішні або зовнішні відвали. Якщо ж розкривні породи представляють яку-небудь цінність і придатні для подальшого застосування в якості будівельного і мінеральної сировини, їх піддають подальшій переробці (це може бути дроблення і сортування). Найчастіше до таких порід відносяться пісок, глина, вапняк, крейда та інші.
        
      Наша компанія ТОВ «БМУ-36» здійснює проведення розкривних робіт по всій Україні. Ще до початку робіт ми ретельно досліджуємо місцевість, аналізуємо глибину грунту і види корисних копалин, вибираємо спецтехніку і складаємо подальший план робіт. Наша компанія займається зняттям верхніх порід і пропонує купити будівельний мінеральний матеріал (щебінь, пісок, вапняковий і гранітний відсів) за привабливою ціною. Розкривні породи гірського походження з успіхом використовуються в різних сферах нашого життя: як декоративний матеріал при облаштуванні парків і скверів, так і при проведенні будівельно-дорожніх робіт. Ми маємо величезний досвід в проведенні будь-яких будівельних робіт. Ми пропонуємо кожному клієнту тільки якісні будівельні матеріали, які можуть значно спростити процес ремонту і будівництва.

Замовити дзвінок


Обратная связь