ПРОМИСЛОВИЙ ДЕМОНТАЖ

    Промисловий демонтаж - це знесення будівель як частково, так і повноцінно. Зазвичай причинами демонтажу є аварійний стан будинку, невідповідність будівельним та іншим нормам, знесення для створення інших, більш новітніх споруд, а також частковий знос для проведення реставраційних робіт. Це беззаперечно складний організаційний процес, що включає в себе безліч як інженерних, так і технологічних аспектів. Тому компанія БМУ-36 пропонує команду тільки професіоналів своєї справи, що вирішують різні складні завдання, пов'язані із промисловим демонтажем в місті Києві та за його межами, а також надають супутні послуги земляних робіт, благоустрою та оренди спецтехніки.  

    Способи досягнення результату

    Знесення будь-якої будови починається з детального вивчення креслень і особливості виконання будівельних робіт.

Після чого відключають чи переносять комунікації: електрика, вода, газ і т.д. І лише тепер можна починати виконання робіт, які можуть бути реалізовані наступним чином:

    Вручну. Застосовується в тих випадках, коли альтернативних варіантів немає. Дорогий і тривалий процес.

    Важкою технікою. Найбільш швидкий і дешевий варіант, при якому ми руйнуємо спорудження дощенту, включаючи фундаменти, а потім вивозимо утворені будівельні відходи з об'єкта.

    Змішано. Використовується найчастіше , тому, що відрізняється високою ефективністю і можливістю зберегти максимум будматеріалів для вторинного застосування.

Робота в умовах міської забудови

    Все більших обертів набирає промисловий редевелопмент. Він націлений на винос виробничих і переробних підприємств за межі міста. Всі розглянуті об'єкти розташовані таким чином, що роботи необхідно здійснювати з мінімальним рівнем шуму, пилу і без використання особливо складної техніки. 

    Існує 2 варіанти реалізації поставленого завдання:

   Знесення.  Найбільш поширений, тому що супроводжується меншими вкладеннями сил і часу. Основне навантаження покладається на розбір завалів, їх суртування та вивезення. 

   Поелементне розбирання. Нерідко виявляється єдиним допустимим варіантом, щоб уникнути додаткових руйнувань і фінансових витрат. Одним з важливих переваг методу є його планомірний демонтаж з моментальним сортуванням і вивезенням накопиченого сміття. 

    Незалежно від обраного способу, всі учасники робіт підбираються з великим досвідом. В цьому випадку ми отримуємо бажаний результат в стислі терміни.

    Співробітники компанії готові в будь-який момент взятися за роботу, незалежно від її складності. До того ж ми враховуємо навіть досить незвичайні побажання замовника.

    Професійний підхід до промислового демонтажу гарантує отримання бажаного результатубез зайвих вкладень часу і грошей. Наші фахівці кваліфіковано проведуть роботи з розбирання та вивезення будівельних відходів в максимально стислі терміни.

Переваги при виборі БМУ-36

  • Допомога при оформленні необхідної документації
  • Якісне і своєчасне виконання всіх поставлених задач
  • Знесення та демонтаж споруд можуть виконуватись у цілодобовому режимі.
  • Наявність сучасного рухомого складу
  • Можливість переробки демонтованого бетону на вторинний щебінь

 

У даній категорії немає товарів.

Обратная связь